Jak na facebooku, forech, chatech poznám skutečný věk uživatele, aby mi pak z něj nakonec nevylezlo že je pod zákonem?

Nejlepší odpověď
anonym

Ať ti pošle kopii OP či pasu a máš to vychytaný!

Další odpovědi
arygnoc

nijak.
net je anonymní (bohužel/chvá­labohu).

dědapetr

Máš něco v úmyslu že tě zajímají ty informace.Kdyžněco chceš vědět o určité osobě je nejlepší se zeptat přímo jí.

venkovan

Nevidím důvod proč bych při elektronické komunikaci potřeboval vědět věk. I elektrická komunikace by měla dodržovat zejména s neznámým člověkem i určitá pravidla slušnosti.

elektrikář

Vzít si sebou na rande detektor lži.