rigormortis

Jak na Facebook bez účtu? (práva)

Jak mám kontaktovat někoho z Facebooku, když vím, že tam jsou fotky, nebo text, který zřejmě obsahuje závadný obsah (nebo porušuje práva) i když nemám účet na Facebooku?
Konkrétně se jedná o fotky na kterých jsem já osobně (nebo fotky jsou moje) bez nějakého mého souhlasu?
Co když nemám takový přístup na Facebook, abych na 100% zjistil, že tam takové informace jsou, i když mám nepřímé důkazy (např. zprávu od někoho jiného, že tam viděl mou fotku…atd?).

Doplňuji:
a jak můžu kontaktovat technickou podporu facebooku bez účtu, i když se jic konkrétní věc týká?

Nejlepší odpověď
Hakunamatata

Požadej toho člověka (nebo někoho, kdo má účet), ať ti pošle odkaz na tu fotku. Přímý odkaz na fotku lze zobrazit komukoliv i když nemá na FB účet.

Další odpovědi
Reezo

určitě bude nějaký kontakt na podporu FB. Jinak FB se stává vlastníkem těch fotek, které jsou přidané do databáze. Pokud tam nejste třeba nahatý nebo tak, tak je reálná šance, že to nebudou řešit. jestli FB nemáš tak bych to neřešil