Avatar uživatele
Packak

Jak na ex-přitele??!!

Jak na bývalého přítele který bydlel u mě v bytě ,nebyl přihlášený a neplatil žádné nájemné ani poplatky.Je nějaká možnost jak to z něj dostat?Jsem mladá miminka na MD a tím že mi nepřispíval ba naopak kradl mi vznikl dluh až ve výši 30.tis.kč.Majitelka o něm věděla a sousedé také.Moc děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4298 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zřejmě tam nebydlel proti tvojí vůli. Takže pokud jste měli takovou dohodu, nic z něho nijak nevymůžeš. Pokud prokážeš, že ti kradl, podej trestní oznámení, a ukradenou částku můžeš vymáhat soudně. To se ti ale zřejmě bude dost obtížně prokazovat. Zkrátka je to smůla. Musíš to brát, jako životní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
greek

V tomto případě asi nijak. Bydlel tam, neplatil, byt ani poplatky nebyly na něho psané. Nenaděláš nic. Kdybys to chtěla soudně napadnout, musíš prokázat skutkovou podstatu – poškození (že neplnil závazky). Ale díky tomu, že žádné neměl (žádná smlouva), nic neporušil a je to „slovo proti slovu“. Zapomeň na něho a hlavu vzhůru! :O)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Prošla jsem si na mateřské stejným problémem. Dotyčného mi pomáhali vystěhovat rodiče a švagr. Peníze z něj už nedostaneš, hlavně klid a pohodu a uzdravit srdíčko…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek