Jak na emailu v seznamu seřadit kontakty podle abecedy?

Kontakty v SEZNAMU se mě nějakým záhadným způsobem sami seřadily podle abecedy, ale je tam kolonka NEZAŘAZENÉ a v ní jsou další kontakty.Jak tyto kontakty zařadit mezi ostatní podle abecedy?

Odpovědi
bolak

Kontakty se řaděj přednostně podle příjmení, a pokud nemáš tuhle kolonku vyplněnou, tak podle emailový adresy, takže pokud máš ve skupině tři kontakty:

Antonín Záprdek (tondazaprdek@seznam.cz)
jaroslav.holina@centrum.cz (jméno nevyplněno)
vaclavbreberka@seznam.cz (jméno nevyplněno)

tak seznam ti to seřadí podle abecedy:
jaroslav…
václav…
Záprdek…

Takže si ke všem kontaktům přidej jména a bude. Do skupin si pak přidáš nezařazený tím že na kontakt klikneš a pak na ty dvě hlavy v kroužku.