Jak na chronické stěžovatele?

Dnes jsem četl jednu diskuzi, jak někteří lidi dokáží zpříjemnit život. Např. jdou na úřad oznámit, věc, která se sice stala, jste vinen, ale věc je tak bezvýznamná že by normálně soudný člověk mávl rukou.

Vzpomněl jsem si na reportáže v TV zprávách, že někteří lidi to mají jako sport. Že každý den posílají anonymní dopisy, někdy se i anonym podepíše na všechny úřady co existují a soustavně něco oznamují co sice správné není, ale nemá cenu se zhlediska významu tím nemá cenu zabývat a zbytečně tyto kontroly úředníky zdržují od důležitějších věcí.

Jak se můžou obyčejní lidi bránit, když mají podobného souseda a několikrát týdně jím příde do baráku nebo do provozovny nějaká kontrola?

Odpovědi
Jambalaya

Najmout trestné komando 🙂

elektrikář

Nejlepší je použít brokovnici pokud máte kam schovat mrtvolu druhá možnost dojít na výbor a stěžovat si také že nedodržuje pravidla chování v lidské společnosti .Roznášet drby je trestné.Ať jí tam dají také nějakou pokutu.Někdy se to vyřeší.