bazinka

jak na češtinu v google chrome

Pokud ve vyhledávači google chrome kliknu pravím tlačítkem myši a chci například kopírovat vložit tak mám toto okénko v angličtině.Jak si dát toto okénko do češtiny? Asi je to chyba google chrome protože jiný vyhledávače jsem zkoušela a čeština tam je.Přeinstalovala jsem vyhledávač ale dělá to pořád.Ručně se pokoušela dát do češtiny v nastavení ale pořád je tam angličtina.Máte nějakou radu?Díky :)

Odpovědi
hijinx

tlačítko vpravo nahoře „Přizpůsobit a ovládat Google Chrome“ – nástroje – kódování.
Doplňuji:
a nebo toto
stejné tlačítko pro přízpůsobení ---- nastavení — Zobrazit pokročilá nastavení ---- Jazyk

https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/95416?h­l=cs