Jak na centrum.cz zakážu příchozí email

Dá se na centrum.cz zakázat příchozí email (badoo)? na seznamu to jde ale tady to nemůžu najít.. udělala jsem chybu a otevřela jsem fingovaný email z badoo a ted se nestačím divit a dokonce 52 lidí už chce vidět mou fotku 🙂 ☹

Odpovědi
Danča84

Přihlásíš se do schránky, dáš nastavení – personalizace – filtry – vytvořit filtr. Vyplníš podmínky, ve Tvém případě „adresa odesílatele obsahuje“: „badoo“ (předpokládám že nechceš, aby Ti chodili maily z badoo), „pokud je podmínka splněna“: „zprávu přesuň do složky“ – „Spam koš“.