8georg8

Jak na autovrakoviště?

Chtěl bych nakupovat havarované auta a prodávat na náhradní díly.Pro tento důvod však není možné odhlásit na DI a tak se chci zeptat jak na to?
Doplňuji:
Uplatit v tomhle státě to je to nejjednoduší,ale mě jde o to jak to provozovat legálně.

Odpovědi
COVERENDER

Jestli te chapu dobre tak ti jde o to ze auto pak nepůjde zrušit. Musis si sehnat nekoho kdo ti napise tu ekologickou likvidaci jen s tim ze mu doneses vyrezane VIN cislo a zaplatís mu to co by on mel na tom zeleze. Byva to 2000, 3000 az 4000, jak kdo si rekne. Zkus se zeptat a uvidis jestli ti do toho nekdo pujde. A DODATEK-tohle neni úplatek, tohle je zaplacení za službu. Vcelku legální!