Avatar uživatele
anonym

Jak na automatické blokování reklamy v televizi?

Máme k dispozici způsoby, jak blokovat reklamu na internetu. Existuje něco obdobného i pro naše obývákové plazmy?

Představoval bych si praktickou funkčnost tak, že v průběhu reklamního bloku se automaticky ztiší zvuk (MUTE) teprve po jeho ukončení se zvuk obnoví na původní hodnotu. Nebo ještě lépší způsob: obraz s reklamou se dočasně zmenší do rohu obrazovky (PIP), zatímco se dočasně ke slovu dostane předchozí navolený program, na kterém reklama neprobíhá.

V USA existuje produkt TiVo, který situaci řeší 15 minutovým TIMESHIFTem, tzn. veškerý obraz je tedy zpožděn o 15 minut a my máme vždy příležitost libovolných nežádoucích 15 minut jednoduše přeskočit.

Používáte něco podobného ?
Doplňuji:
Jak blokovat reklamu na internetu už víme → postup zde http://goo.gl/3na0d

V případě TV to zřejmě není až tak jednoduché. Kromě výše uvedeného time-shift, který vám umožní reklamu v TV zrychleně přetočit se nabízí kolaborativní řešení, které bude sledovat jak moc uživatelé v který okamžik zeslabují a přepínají své televizory, na základě toho může odhadovat začátek reklamního bloku. O nějakém skutečně dostupném řešení však nevím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, suaeda, fcoop před 4366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Neblokuji reklamu v TV ani na internetu

Neumím to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Blokuji reklamu pouze na internetu

Doplňuji:
Na internet jsou různé doplňky i pro firefox. Prohlížeč opera se dá nastavit přímo bez doplňků.
Ale jak blokovat televizní reklamu? Nevím. Osobně ji využívám k nutným přestávkám výdeje na wc, nebo naopak příjmu – jdu si uvařit kafčo, nebo otevřít lahváč. Přepínat na jiný kanál moc nepomáhá. Vypozoroval jsem, že hodně stanic vysílá reklamy přibližně ve stejný čas.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Neblokuji reklamu v TV ani na internetu

Neblojuji reklamu neumím to. Využívám reklamy alespoň k tomu že se chodím vyčůrat a bohužel také se cpát jídlem v kuchyni .

Kdysi jsem někde četl informaci, že budou TV uzpůsobeny k odstranění reklamy. Nějak si to ale nedovedu představit jak to bylo myšleno. Co s tím časem po dobu reklamy, jestli to časové posunutí – nevím. Asi by se to zadavatelům reklam nelíbilo a tak se to neřeší.
Doplňuji:
Oni ti v programových oděleních TV jsou docela vyčůraní. Mnohokrát jsem si všiml, že se reklama vysílá ve stejnou dobu ( téměř synchronně) na více kanálech ( programech).

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Neblokuji reklamu v TV ani na internetu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marak70

Neblokuji reklamu v TV ani na internetu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Ne a ne odeslat odpověď, já se z těch novejch pastránek poseru, proto sem:
Na mém mobilu reklamu nevidím 😁
Tv mám GoGEN a ta umí hlasitost reklamy snížit tak, že neřve. Je to v nastavení zvuku.

před 4366 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek