Jak na automatické blokování reklamy v televizi?

Máme k dispozici způsoby, jak blokovat reklamu na internetu. Existuje něco obdobného i pro naše obývákové plazmy?

Představoval bych si praktickou funkčnost tak, že v průběhu reklamního bloku se automaticky ztiší zvuk (MUTE) teprve po jeho ukončení se zvuk obnoví na původní hodnotu. Nebo ještě lépší způsob: obraz s reklamou se dočasně zmenší do rohu obrazovky (PIP), zatímco se dočasně ke slovu dostane předchozí navolený program, na kterém reklama neprobíhá.

V USA existuje produkt TiVo, který situaci řeší 15 minutovým TIMESHIFTem, tzn. veškerý obraz je tedy zpožděn o 15 minut a my máme vždy příležitost libovolných nežádoucích 15 minut jednoduše přeskočit.

Používáte něco podobného ?
Doplňuji:
Jak blokovat reklamu na internetu už víme → postup zde http://goo.gl/3na0d

V případě TV to zřejmě není až tak jednoduché. Kromě výše uvedeného time-shift, který vám umožní reklamu v TV zrychleně přetočit se nabízí kolaborativní řešení, které bude sledovat jak moc uživatelé v který okamžik zeslabují a přepínají své televizory, na základě toho může odhadovat začátek reklamního bloku. O nějakém skutečně dostupném řešení však nevím.

Nejlepší odpověď
annas

Neblokuji reklamu v TV ani na internetu

Neumím to.

Další odpovědi
suaeda

Blokuji reklamu pouze na internetu

Doplňuji:
Na internet jsou různé doplňky i pro firefox. Prohlížeč opera se dá nastavit přímo bez doplňků.
Ale jak blokovat televizní reklamu? Nevím. Osobně ji využívám k nutným přestávkám výdeje na wc, nebo naopak příjmu – jdu si uvařit kafčo, nebo otevřít lahváč. Přepínat na jiný kanál moc nepomáhá. Vypozoroval jsem, že hodně stanic vysílá reklamy přibližně ve stejný čas.

mosoj

Neblokuji reklamu v TV ani na internetu

Neblojuji reklamu neumím to. Využívám reklamy alespoň k tomu že se chodím vyčůrat a bohužel také se cpát jídlem v kuchyni .

Kdysi jsem někde četl informaci, že budou TV uzpůsobeny k odstranění reklamy. Nějak si to ale nedovedu představit jak to bylo myšleno. Co s tím časem po dobu reklamy, jestli to časové posunutí – nevím. Asi by se to zadavatelům reklam nelíbilo a tak se to neřeší.
Doplňuji:
Oni ti v programových oděleních TV jsou docela vyčůraní. Mnohokrát jsem si všiml, že se reklama vysílá ve stejnou dobu ( téměř synchronně) na více kanálech ( programech).

gepik

Neblokuji reklamu v TV ani na internetu

marak70

Neblokuji reklamu v TV ani na internetu

www

Ne a ne odeslat odpověď, já se z těch novejch pastránek poseru, proto sem:
Na mém mobilu reklamu nevidím 😁
Tv mám GoGEN a ta umí hlasitost reklamy snížit tak, že neřve. Je to v nastavení zvuku.