vrtula

Jak na automatické aktualizace?

Po každém spuštění PC se mi začnou stahovat tytéž aktualizace a po jejich instalaci se při vypínání počítače instalují znovu. To se opakuje stále dokola. Když aktualizaci ignoruji, tak mi nedá pokoj antivir, který mi oznamuje, že je počítač málo chráněný, což chápu. Takže mi nezbývá, než se obrnit trpělivostí a počítač pořád dokola aktualizovat tím samým.

Nejlepší odpověď
led

Ak sú to aktualizácie antivíru, aktualizujte. Je to doplňanie databázy vírov, aby ich program vedel rozoznať.

Další odpovědi
Michal Kole

Ono nejde vypnout automatické aktualizace a aktualizovat ručně?