Lenka98

Jak na analogovou zrcadlovku Exa 500? K čemu slouží kroužek v levé horní části apod.?

Dobrý den. Přecházím z digitálu na analogovou Exa 500. a nějak si nevím rady s nastavováním. Respektive např. k čemu slouží kroužek v levé horní části apod.? Nenašla jsem žádný manuál k této zrdcadlovce. Děkuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Je to volič expozičních časů. Manuálů jsem na netu našla několik, např. tady: http://www.ma­nualslib.com/pro­ducts/Exakta-Exa-500-3306832.html

Další odpovědi
Emefej

Manuál netřeba, jednodužší foťák snad neexistuje. Tím kroužkem vlevo nahoře si nastavíš expoziční čas, clonu nastavíš clonovým kroužkem na objektivu. Ostříš ručně.

Lenka98

Děkuji :) Hledala jsem jen v češtině, což je asi ta chyba..