mikello

Jak na akné? (pro muže)

Poraďte jak se zbavit akné. Pravidelně sportuji a slyšel jsem, že studená sprcha po sportu pomáhá s léčbou akné. Je to pravda? Snažím se též nešahat na pleť, ráno a večer ji umývat vodou, dostatečně přijímat zinek. Ještě něco co by mi mohlo pomoct? Kromě obličeje mám ohromné množství pupínků také na zádech a ramenech. A jak s tzv. vymačkáváním?

Odpovědi
dědapetr

Zajít na Dermatologii za lékařem,ten by měl poradit odborně.

abendsbrot23

Domácí konopná mast ze sádla – s tou mám dobré zkušenosti.