Krejcík

Jak na 10 hodin zamaskovat velký pupínek?

Zdravím, mám takový trapný problém, předevčírem se mi něco udělalo přímo uprostřed čela, byla to jen taková malá boule tak jsem myslel že mě třeba něco štíplo, nebo kouslo, jenže včera seto zvětšilo a zčervenalo a vypadá to opravdu divně.. obvykle problémy s akné nemám ale tohle je boule jako blázen, nikde jinde nic. Zrovna zítra mám důležitější den a tak Vás nutně prosím o rady, jak to na zhruba 10 hodin mám zamaskovat? žádný šátek nebo čepici ne, prostě nějaký pudr, make up nebo tak něco. :/ Prosím poraďte mi..
Doplňuji:
Nojo, jenže já to většinou pudrem zamaskuju tak na hodinu, nevím jakto. No tak holky, vy s tím máte zkušenosti, poraďte. 😁

Odpovědi
Bublinnka

Tak prvně použij v tenké vrstvě korektor a pak lehce zapudruj pudrem. Lépe volit světlejší odstín.
A když bude pupínek stále vidět, postup opakuj.
Doplňuji:
Ještě bych doporučila si pupínek přes noc namazat zinkovou mastí, nebo vysušit alpou.

terry

Jestli to je fak velký, tak to jen tak nepůjde. A do zítra se to ještě dál vyvine. Zkus korektor+ make-up. Ale aby to ve výsledku nevypadalo hůř, než nemaskované.
Počkej do rána a uvidíš, jak to bude vypadat. Určitě to „nerasuj“ a pak nemaskuj, aby se ti do toho něco nedostalo a nezanítilo.
Třeba to půjde ven a nebude to skoro vidět.Většinou mají tyto „pupínky“ rychlý průběh.

Damiana

Zkus ho dobře očistit vodou, osušit a pak na něj nanést trochu zubní pasty. Nech působit do rána. Zubní pasta obsahuje protizánětlivé a stahující složky, takže pupínek trochu vysuší (někdy se stane, že i úplně zmizí). Pak (ráno) to omyj a jestli bude pořád vidět, zkus ten korektor (tuhý, v barvě pokožky), přepudrovat nejlépe transparentním pudrem. Osobně – na chlapech je to stejně vidět a vypadá to nepřirozeně (trochu jako pěst na oko, ještě víc na pupenec upozorníš).
Chápu ale, že producírovat se s beďarem se ti nechce…Myslím, že kdyby sis na to místo nalepil kraťounkou náplast, bude to rozhodně mužnější a ne tak nápadné jako make-up.

huxa

Šak to sám říkáš-pudr.