JaserUpir

jak myt bile zuby

Nejlepší odpověď
Bedy

Bílé zuby si myjte vhodným zubním kartáčkem (doporučím s hustými měkkými štětinkami). Dobrá zubní pasta taky není k zahození.

Pokud však máte na mysli jak mít (vlastnit) bílé zuby, tak budete si je muset častěji čistit (mýt), k zahození není zubní pasta typu Whitening. Též není dobré pít kávu a víno. Kdyžtak se poraďte se svým zubařem nebo dentálním hygienistou.

Další odpovědi
Half

Pravidelně a důkladně čistit. Nejíst mnoho sladkých a moučnatých jídel a popř. použvat bělící pasty.

iceT

Bílé zuby musíš mít od přirození,jak s oblibou říkává jeden zdejší uživatel.Barva zubů je dána geneticky,takže pokud by sis zuby čistil i 10X denně,tak bílé barvy nemusíš docílit nikdy,leda tak chemií.
http://www.lekari-online.cz/sto­matologie/zakro­ky/beleni-zubu
http://krasna­.nova.cz/clanek/mo­daastyl/domaci-triky-pro-bile-zuby.html

Nykki

Bílé zuby mýt normálně pastou a vodou.. Jinako pokud je chceš mít bílé.. zase si je čisti a zkus je vybělit popelem z cigaret.. ;)