Dzejkob

Jak myslíte, že nakonec dopadne kauza „RÁTH“?

Viz anketa:

Odpovědi
suaeda

Pan Ráth dostane podmínku na 18 měsíců

Jak dopadne tato kauza nevím.
Názory zahraničních novinářů jsou na http://www.par­lamentnilisty­.cz/rss/zpravy/Zah­ranicni-pohled-Lide-se-zmeni-v-rozzurenou-luzu-jestli-vse-skonci-Rathem-232649

01Ricco

Pan Ráth bude prohlášen za nevinného

Doplňuji:
Neprokážou mu, že skutečně věděl, co v té bedýnce bylo.

dedeg

Pan Ráth bude prohlášen za nevinného

úplatek mu neprokážou a na ostatní podvody,které se prokážou,má imunitu!

gnr54

Pan Ráth půjde do vězení na 7 let

Jikra

Pan Ráth půjde do vězení na 7 let

Kohut57

Pan Ráth bude prohlášen za nevinného

A po očištění bude kandidovat na post prezidenta ČR. V případě jakéhokoliv odsouzení by nastal dominový efekt, který by v důsledku vedl k občanským nepokojům proti vládnoucím, soudním i policejním mafiím. V důsledku bude ODS postavena mimo zákon, ČSSD bude zrušena.

race02

Pan Ráth půjde do vězení na 2 roky