maka1

Jak můžu změnit jas displeje?

Na mém notebooku v3–571g přestala najednou fungovat klávesová zkratka pro změnu jasu, ikonka se změnou jasu se zobrazí ale nic to neudělá, také jsem to zkoušel v nastavení a nejde to. (Windows 8.1)

Nejlepší odpověď
anonym

Co se na notesu změnilo oproti stavu, kdy to ještě fungovalo?
Pokud ´nic´, řekl bych, že se automaticky aktualizoval ovladač grafiky nebo PowerManagementu.
Takže se kukni na stránky Aceru a nainstaluj si ty správné, zřejmě budeš muset ty stávající předtím odinstalovat.

kablik

takovýto prkotiny ti v servisu nebo prodejně nastaví na počkání a zdarma…