MasterKing

Jak můžu změnit hlavní disk na PC? Hlavní disk mám momentálně na disku C za odpovědi předem děkuju!

Nevím do jaké kategorie to zařadit tak kdyby to bylo špatně tak se omlouvám!

Nejlepší odpověď
rynek878

Můžete mít i 2 disky a na každém můžete mít buď stejný nebo jiný systém,jenom si musíte nastavit,který chcete aby se Vám spouštěl.Dá se i nastavit prodleva třeba 15 vteřin na rozhodnutí spuštění jakéhokoliv systému.

Další odpovědi
anonym

tak, že provedete novou instalaci operačního systému a při instalaci zvolíte jiný disk … který se stane tím systémovým („hlavním“)
Doplňuji:
disk na kterém byl systém původně je vhodné při instalaci zformátovat aby se oba systémy nepletly při bootování