tomvyb

Jak můžu zařadít štrůdl podle Haccp a jak ho skladovat?

Prosím o radu, do jaké kategorie výrobků lze žařadit domácí jablečný štrůdl, jaká je jeho doba trvanlivosti a jak se skladuje, nejlépe podle HACCP?

Odpovědi
Roman71

Nevím, jestli ti tohle pomůže, ale do odkazu jsem ti dal link s popisem jak uplatnit zásady HACCP při zařazování potravin. Je tam i jednoduchý dotazník, který by ti měl pomoci najít odpověď na tvou otázku.

Zdroj: http://www.makro-haccp.com/cz/in­dex.php?page=in­form-yourself/haccp-principles.html