Jak můžu z pevného disk D ubrat volných 200GB a předělat je na disk C? zkoušel jsem již nějaký program a nešlo mi to

prosím, nějaký podrobný návod krok za krokem

Nejlepší odpověď
Hlada

Od včerejška je to už potřetí, co to někdo řeší. Použij vyhledávání. Změna velikosti oddílů se dá udělat v systémové Správě disků nebo mnoha Partition Managery. Nemá smysl se opakovat. Myslím, že rozdělení disku už dneska nemá velké opodstatnění. Jak je vidět, řadě uživatelů je spíš na škodu. Doporučuju oddíly sloučit a zálohy, včetně aktuální bitové kopie pracovního disku, dělat na externí.

Další odpovědi
MacChill

Už to tu bylo…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-prenest-kapacitu-disku-c-na-disk-d