misskas

Jak můžu vypálit formát Audio-CD na DVD?

Je nějaký způsob jak vypálit formát Audio-CD na DVD disk? Ptám se protože na DVD je spousta místa a chtěl bych mít více hudby na jednom disku a přehrávat na BD přehrávači a ve formátu CD-A lze mít až 999 stop.
Děkuju za odpovědi a rady…

Odpovědi
cochee

Obávám se, že součástí specifikace Red Book (která v sobě zahrnuje právě i formát CD-DA) je i médium a tím je Compact Disk, formát CD-DA nelze aplikovat na DVD médium. O tom svědčí i algoritmus ve vypalovacích aplikacích, které po předvolení formátu Audio disk pro pálení nabídnou jako volnou kapacitu běžného CD, nikoliv DVD. Samozřejmě neznám všechny palicí programy, takže se může stát, že některý vypálení na kapacitu média DVD dovolí, otázkou pak je, jestli to spolkne přehrávač.

arygnoc

skúste nejakú vypalovačku.