Jak můžu vyčistit bílou koženku(Rám postele) od propisky ???

Nejlepší odpověď
barnajka

Už jsme to tu na Odpovědích řešili, zkus se mrknout – třeba ti něco z toho pomůže

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-cistit-kozenkovou-sedacku

Další odpovědi
Hlada

Barva z propisky je rozpustná v lihu.

Deli

Ano, řešili, ta koženková sedačka byla moje. Výsledek? Nešlo to ničím, co by zároveň nepoškodilo koženku, či zároveň nenadělalo fleky.
Vzdala jsem to – a jak po tom rajtovaly děti, čáry propiskou mizí samy. Už jsou jen světle šedé. Ještě pár gaučových bitev a budou pryč. Aspoň doufám. 🙂

FOG

Nevim,jestli jeste existuje „zmizik“.
Byla to takova „jako“ propiska,ale uvnitr byla nejaka chemikalie a po prejeti mista s inkoustem,ale i s propiskou, se misto zacalo vybelovat,proste ta modra se stavala mene viditelna,az skoro zmizela.

FOG

To Who I am – ,to si v posteli pisete basnicky?