jak mužu virobit hru na internetu jako je metin2

jak mohu doma 12 letí kluk virobit hru na internetu

Odpovědi
blesk26

Pokud se musíš ptát, tak takový způsob neexistuje. Nikdy jsem sice tuto hru neviděl, ale podle screenů jde o poměrně graficky a programově promakanou záležitost. Na tvorbu takové hry potřebuješ programátorské znalosti na velmi vysoké úrovni a celý tým programátorů, který ti s tím pomůže, o graficích nemluvě. Pokud nemáš s programováním zkušenosti, zaměř se raději na nějaké menší cíle :)

anonym

jedna z prvních věcí je se naučit psát gramaticky správně, aby to potenciální hráče neodlákalo hned na začátku..

kredbic

hrajes metina2