Daniel16

Jak můžu ve Windows 8 vyrovnat fotografii?

Odpovědi
cochee

Na Win 8 se teď vykašli a zkus nám upřesnit, co znamená sloveso „vyrovnat“ ve spojitosti s digitální fotografií?
Doplňuji:
mosoj: ano, nebo taky dalších 100 jiných věcí, když to bylo řečeno takhle laicky a málo přesně.

Emefej

V libovolném programu na úpravu fotografií.

mosoj

Jenom Windows ti na to stačit nebudou. Potřebuješ nějaký bitmapový program.

cochee " když je třeba narovnávají se svislice nebo horizont. Většinou foťák nedržíš vodorovně ani nenakloněný, takže se ti na fotce objeví perspektivní zkreslení.