Daniel16

Jak můžu smazat otázku na www.odpovedi.cz?

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=smazat%20ot%C3%­A1zku

Další odpovědi
beer

Poněvadž nejsi zatím ještě zlatý, ani stříbrný uživatel, musíš buď požádat někoho z nich a zmizí tvoje otázka(odpověď) ihned.
Nebo požádáš admina a pak musíš nějakou dobu vyčkat.

Pájo

Ano, klikni na ikonku „Nahlásit“, zobrazující se pod otevřenou otázkou dole, vyber důvod pro smazání – stačí zadat ostatní – a admin ji do několika hodin odstraní.

led

Stačí nahlásiť adminovi – kliknúť na tlačítko s trojuholníkom pod otázkou „nahlásit“, potom admin rozhodne či odstrániť, alebo nechať.

Jednoduchšie je, zamyslieť sa pred potvrdením odoslania nad významom napísaného.