aapepe

Jak můžu reagovat odpovědi na otázky?Jsem novej a asi uplně blbej.

Nejlepší odpověď
Terryle

Nejsi blbej. Reagovat přímo na odpovědi se nedá. Jedině v diskusi – pod textem otázky máš bublinu a „Diskuse“, tam klikneš a můžeš přidat příspěvky.

Ale jestli nechceš, aby si o Tobě někdo myslel, že jsi blbej, tak si dávej pozor, kam zařazuješ svoje otázky :) třeba tahle určitě nepatří do sekce Počasí a meteorologie… ;o)

Další odpovědi
iceT

Vyber si na hlavní stránce otázku,klikni na ni,přečti a pokud znáš odpověď,nebo máš nějaký názor,tak pod otázkou vpravo je žluté políčko odpovědět.Klikni na něj a můžeš odpovídat.Až to napíšeš,tak pod tím je žluté odeslat-klikni na odeslat a hotovo.Tak vítej mezi námi…

Děda Louda

Neklesej na mysli, učený s nebe nespadl.

panenka

pokud chceš odpovědět klikni si na otázku pod tím je odpovědět na to klikni napiš tam tvou odpověd dej odeslat je to pod tym rámečkem a tvá odpověd se zobrazí