Aník

Jak můžu přemoct chuť na nějakou sladkost?

Chci zhubnout ale to nejde když budu jíst pořád samé drobnosti a cukrovinky a sem tam něco. Např: pozdě večer když se dívám na film dostanu hroznou chuť na čokoládu říkám si ,,nesmím, nesmím!'' a pak si jí stejně dám. Jak to udělat abych si jí nedala? díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Anuket

Musíš se přemoct sama. Prostě se jí nedotknout…

Já měla stejný problém, řešila jsem to tak, že jsem si na lísteček napsala kalorickou hodnotu čtverečků, tabulek a přirovnávala to hodnotou ke klasickému jídlu. A když jsem snědla na posezení tabulku čokolády, tak jsem se pak zhrozila, že je to pomalu to samé, jakobych si dala extra tučný řízek v deset večer… Ale ne na každého to funguje, musíš si něco najít sama.

Další odpovědi
mosoj

Trochu ti pomůže brát potravinové doplňky které obsahují trojmocný chrom, zinek a selen. V lékarně tě poradí, ale vůli nenahradí.
Važ se každý den a jakmile se začne váha hýbat směrem domů, uvidíš jak motivace stoupne !!!
Doplňuji:

  • směrem dolů –