Moniczka.1

Jak můžu osmažit tak bezvadně cibulku, kterou mi dávají na talíř jako přílohu v thajské kuchyni? Doma se mi nepovede udě

Doplňuji:
lat tak krásně křupavou

Nejlepší odpověď
iceT

No,nemusíš ji ani smažit,ona se dá i sehnat v asijských obchodech,těch kde najdeš všechno.Jeden můj známý trhovec (není Asiat)prodává kdeco,i tu smaženou cibulku jsem si od něj loni koupila.Takže prošmejdi vietnamské obchody,určitě na ni někde natrefíš.

Další odpovědi
gecco

Nevím, jakou ti cibulku dávají v oné hospůdce – ale pokud myslíš osmaženou ´dosucha´, pak potřebuješ dostatek dostatečně rozpáleného tuku – aby se cibulka vypražila a nepodusila.

mishana

Dá se koupit i v IKEI :)