Solansis

Jak můžu napravit potíž se zvukem,

Před chvílí jsem odinstalovával zbytečné stažené programy a asi jsem omylem odinstaloval i nějaký důežitý. Nejede mi totiž od té doby zvuk. Podle směšovače by měl jít zvuk slyšet. Nevíte, co s tím?

Odpovědi
anonym

  1. Zkus přes „start – nastavení – ovl. panely – přidat hardware“, nech vyhledat automaticky. Buď najde nebo nenajde. Pokud najde, restart PC a měl by zvuk fungovat.
  2. Přes „start – nastavení – ovl. panely – správce zařízení“ uvidíš u zvukovky (řadiče zvuku, videa a her) zda je s problémy nebo není (žlutý trojúhelník s !).
  3. Klik na „řadiče zvuku“ a vyjede ti tam něco. Pravým myšítkem klik na problémový ( s tou značkou !), dej vlastnosti a buď „aktualizovat-/-vyhledat změny-/-vlastnosti. Ve vlastnostech karta "ovladač“ a aktualizovat.

Doplňuji:
Podívej se v ovl. panelech – zvuk snad není ztlumený. Pohraj si s nastavením. Nevím co máš za zvukovku, pak univerzal driver „Realtek AC 97“, ten se mi osvědčil.

anonym

Ve směšovači si nastav reproduktory pokud nemáš digitál (menu-zařízení -zafajfkovat).

Solansis

Díky moc, už jsem to vyřešil jinak :)