adelajda

jak mužu najít králíčka ale né pro mě ale pro kámošku?

Nejlepší odpověď
anonym

Ty bys nejraději všechno zdarma a ani nevíš, co vlastně chceš! Např. čistokrevné štěně plemene, (které neumíš ani správně pojmenovat) za pár korun, kotě zadarmo, králíčka pro kámošku…atd. Napřed si zjisti, zda rodiče souhlasí s tím, že jim přineseš do domácnosti nějaké zvíře. Následně si zjisti nějaké základy o správné péči, potřebách a výživě. Ty bys chtěla všechno nejlépe zadarmo, ale pořizovací cena je teprve začátek nemalých výdajů. Takže pokud nemáš dost našetřeno, nebo tě v chovu a držení domácího miláčka nebudou podporovat finančně rodiče, raději si žádné zvířátko nepořizuj!

Další odpovědi
quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-najit-kocky-zdarma místo koček dosaďte králí(č)ka

zzzzz

třeba tydy: www.google.cz

hanulka11

dojděte si spolu do zverimexu a tam si ho kupte

elektrikář

Králíček se najde v králíkárně, ve zverimexu, nebo v místní organizaci chovatelů drobného zvířectva. Poptej se v okolí u chovatelů.Pro králíčka musíš mít klec, a dotatek krmení, seno zrní tvrdej chleba.Dávat mu vodu je to starost skoro jak o malé dítě.
Doplňuji:
Podestýlat,slámou a čistit klec. Jinak tě vyhodí i z králíkem z domu jeho exkrementy dost páchnou.

briketka10

vzpamatuj se a nepiš sem takový nesmysly !!