simsalabim

Jak můžu na Facebooku změnit kontrolní otázku?

Na FB bych potřebovala změnit kontrolní otázku – když zapomenete heslo a zadáte, že už nemáte přístup k vašemu starému e-mailu, zobrazí se kolonka, do které napíšete nový e-mail a potom kontrolní otázka. ← tu bych POTŘEBOVALA změnit, ale nevím kde :/. Nechci změnit odpověď, chci změnit celou tu otázku :D. (Mám přístup ke všem mým údajům, ale každý kdo mě zná může na otázku odpovědět úplně lehce a to zrovna nepotřebuju :DD)
Díky moc za všechny odpovědi :)

Odpovědi
liunekira

Nejde to (viz https://www.fa­cebook.com/hel­p/163063243756483/). Doporučuji si v nastavení účtu – zabezpečení zapnout funkci schválení přihlášení.