dzzjjjmy

Jak můžu docílit takto krásných vlasů?

Ahoj, narazila jsem na tento obrázek:

http://www.jen­prozeny.cz/si­tes/default/fi­les/imagecache/fu­ll/gallery/34131/341­31-98220.png

jak by se dalo docílit takhle krásných, lesklých a jemných vlasů?

Odpovědi
anonym

Čerstvě nabarvené vlasy mají vždy vysoký lesk. Toho ale můžeš docílit i tím, že si budeš vlasy česat hustým kartáčem z přírodního materiálu a pokud jen trochu můžeš, při mytí vlasů zkus jako poslední spláchnutí místo vody kopřivový odvar – dej do hrnce kopřivy, zalij je vodou a přiveď k varu, vař asi pět minut, odstav a počkej až to bude vlahé, pak s tím přelij vlasy, vyhni se fénování, nebo aspoň fénuj jen vlahým vzduchem po směru růstu vlasů, rozčesávej od konečků k temeni. Nestahuj si moc pevně vlasy do gumičky, když tak vždy jen do potažené, určené jen na vlasy. V mrazu nos čepici, na slunci si chraň vlasy taky. Netupíruj, nebo jen opravdu malinko.
Doplňuji:
Zapomněla jsem na to hlavní, musíš se hlavně zdravě stravovat

anonym

Nech si profíkem nafotit a upravit své vlasy – fotky budou nejméně tak krásné a dokonalé, tako ty, na něž vede tvůj odkaz…
;-D
Doplňuji:
Oprava: …„si profíkem nafotit a upravit fotky svých vlasů“…
Pochopitelně – fotograf se nebude patlat s hřebenem…
😉

marci1

Není to reklama, zkus si koupit přípravek „Kallos“ keratin. Není drahý, ale vlasy jsou po něm opravdu krásné. Slyšela jsem dobré recenze z více stran. 🙂
http://vlasova-regenerace.he­ureka.cz/kallos-maska-na-poskozene-vlasy-s-keratinem-1000-ml/

petra15

Samba
…z prírodního materiálu — ale nejlepsí je hreben z pravé rohoviny…(muj tip)­:D

anonym

No jo, ale to je hřeben, víš? Já píšu o kartáči