hanny 2

Jak můžou kartářky předpovídat budoucnost?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Vidí to v těch kartách. Každá karta něco určuje – znamená. Taky jsou hodně citlivé a hodně věci vycítí! Ale bacha na podvodníky!

Další odpovědi
Rocker

Neumí to,jen se tak tváří,aby tahaly z lidí peníze

zbynekplzen

Myslím ,že budoucnost zajmala každého přemýšlivého člověka, snažili se schromaždovat informace,co,kdy a kde se stalo,navíc dřív byli lidi víc napojeni na přírodu a vše mělo i logické vysvětlení , časem se vše zdokonalovalo a předávalo, z matky na dceru , případně vnučku ,no a dnes už o tom jsou i knihy ,ale tu správnou kartářku je třeba hledat , stejně jako svoji budoucnost

Marunka2

Mamka jednou šla ke kartářce kvůli problému ve vstahu se svým přítelem. Když zasedla s kartářkou ke stolu, aniž by do té doby cokoli o svém trápení řekla, kartářka ani ty karty nevytáhla a hned jí řekla, jaký má na mamčin problém názor.
Já jsem taky nikdy kartářkám věřit nemínila, ale toto mne trochu zlomilo, že asi mají nějaký šestý smysl, ale na druhou stranu, ty karty jsou možná jen na vytváření vhodných podmínek pro práci. Nevím, třeba se klient víc dívá po kartičkám a je pak uvolněnější (tím pro kartáře čtivější).