Zlatý

Jak muži hledí na ženy?

Chtěla bych se zeptat,jaký máte názor na ženy, který jdou do společnosti samy. Otázka annes mě k tomu přivedla, uvědomila jsem si že vlastně jsem stále tady. Uměla bych se orientovat ve společnosti? Ale otázka je, co muži na to, jak by jste to komentovali. Je to vůbec normální? Děkuji za každý názor aramah.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

co by ne? A co nezadané, to by si měly za každou cenu shánět nějakýho chlapa, aby si mohly vyrazit do společnosti?
Dneska se může všechno a tohle je obzvlášť jeden ze zastydlých přežitků, který, myslím si, už byl dávno překonán.

Další odpovědi:

Zlatý

drby rozjedete az uz prijdete/neprijedete, sama/s doprovodem, oblecena/neoblecena, lide neustale komentuji co vidi a snazi se podle dostupnych stripku informaci hodnotit druhe, tomu se nevyhnete, berte to s nadhledem :-) a zijte si svuj zivot jak to vam nejlepe vyhovuje.

podle toho jakou společnost myslíte,šla jsem sama na sraz ze školy,ale do restaurace ,nebo zábavu bych sama určitě nešla,zatancovat nebo na večeři chodím jen s manželem
Doplňuji:
mohly by jít s kamarádkou,at jsou aspon dvě,kdybych šla sama měla bych pocit že jdu na lov nebo se na mě koukají jako na lovnou zvěř

Zlatý

Tak dnes už se na to tolik nehledí když jde žena sama do společnosti,jen musí počítat s tím že v některých mužích může vyvolat nízké pudy.:-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.