Avatar uživatele
aramah

Jak muži hledí na ženy?

Chtěla bych se zeptat,jaký máte názor na ženy, který jdou do společnosti samy. Otázka annes mě k tomu přivedla, uvědomila jsem si že vlastně jsem stále tady. Uměla bych se orientovat ve společnosti? Ale otázka je, co muži na to, jak by jste to komentovali. Je to vůbec normální? Děkuji za každý názor aramah.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, annas, vagra před 4970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

co by ne? A co nezadané, to by si měly za každou cenu shánět nějakýho chlapa, aby si mohly vyrazit do společnosti?
Dneska se může všechno a tohle je obzvlášť jeden ze zastydlých přežitků, který, myslím si, už byl dávno překonán.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

drby rozjedete az uz prijdete/nepri­jedete, sama/s doprovodem, oblecena/neoble­cena, lide neustale komentuji co vidi a snazi se podle dostupnych stripku informaci hodnotit druhe, tomu se nevyhnete, berte to s nadhledem 🙂 a zijte si svuj zivot jak to vam nejlepe vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

podle toho jakou společnost myslíte,šla jsem sama na sraz ze školy,ale do restaurace ,nebo zábavu bych sama určitě nešla,zatancovat nebo na večeři chodím jen s manželem
Doplňuji:
mohly by jít s kamarádkou,at jsou aspon dvě,kdybych šla sama měla bych pocit že jdu na lov nebo se na mě koukají jako na lovnou zvěř

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak dnes už se na to tolik nehledí když jde žena sama do společnosti,jen musí počítat s tím že v některých mužích může vyvolat nízké pudy.:-D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek