arygnoc

Jak můžete chtít, aby děti poslouchly své rodiče,…

… když Tarzan žije napůl nahý, Popelka se vrací domů o půlnoci, Pinocchio stále lže, Aladdin je král zlodějů, Batman jezdí 480 km/h, Šípková Růženka je líná a Sněhurka žije se 7 chlapy.

Nejlepší odpověď
Ar

Co blbneš, na to se stejně už nedívaj. Dnes se „vzdělávajíů na "hodnotných“ pořadech typu Městečko South Park, Futurama a Simpsonovi.
To jsou pak jak berušky, akorát zabili Kennyho, parchanti!

Další odpovědi
tom004

Jo,a draci žerou princezny,kovář zabije čaroděje,atd.No tak to je pěkný nesmysl.Všechny tyto pohádky,jsme jako děti také četli,a viděli v kinech,vyjma Batmana,a s posloucháním rodičů,to nemělo nic společného.Dříve se prohřešky nás dětí řešili „ručně a stručně“.A zdaleka to nebylo jenom výpraskem.Dnes­ka,dítě dostane na zadek,oprávně­ně.Potom mu někdo „poradí“,zavolá na „linku bezoečí“,a rodič může klidně skončit u soudu.Totéž platí pro učitele ve škole.Takže na pranýři,by neměl být Tarzan,Batman,ap­.,ale ten,kdo tvoří,a schvaluje takovéto ne/zákony. Dobré ráno.

anonym

Ja odpovim jako vzdy na neco jineho , nez se kdokoliv z vas pta : Snehurka je mi ze vsech postavicek nejsympatictejsi. 🙂 -iv-

iceT

ale jsou to přece jen pohádky,vyjma Tarzana a Batmana…a taky jste zapoměl na Otesánka.Ten by se do výčtu celkem hodil,a která malá holka nechtěla být princeznou?

masakrmen

To máš z Facebooku co? Já to tam dnes viděl asi od dvaceti přátel :D

pokazdejinak

:D