Pokročilý

Jak může země, která porušuje lidská práva a dává to veřejně najevo, vést Radu pro lidská práva?

http://www.novinky.cz/…

Tresty v Saúdské Arábii jsou přirovnatelné k těm z IS.

setapouch: nemám namysli jen tresty, například tam potlačují práva žen a jiné víry.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Osobně bych uvítal jednoduchou zásadu: kdo se rozhodne porušit práva druhého, ztrácí sám svá práva. To naše hraní si na humanismus nás jednou zabije.

Předpokládám, že si před cestou zjistil místní poměry včetně trestů. Asi mu to riziko za to stálo.

Doplňuji: prvním odstavcem jsem chtěl odpovědět na otázku - tvrdými tresty lze chránit práva těch, kteří respektují práva druhých. Práva těch, kteří pohrdají právy druhých, neuznávám.

Další odpovědi:

Zlatý

Je to absurdní,ale v dnešním světě postaveném vzhůru nohama se už ničemu nedivím.Stále doufám že jsem někde vypil větší množství alkoholu a že dnešní svět jsou jen bludy a zlý sen,který skončí probuzením a opláchnutím studenou vodou.

Zlatý

Je to jednoduché. U Saúdské Arábie se to ve světovém měřítku nepovažuje za porušování lidských práv, proto že má ropu a dodává ji převážně do USA.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

@setapouch:

súhlasím.
malo by ti byť napr. odňaté právo vstupu na tieto stránky.
to by bolo aj humánne.

;-)

Stříbrný

setapouch

Ten, kdo popírá vlastní slova a jako jediné argumenty má urážky a lži, pro mne není rovnocenným partnerem pro diskusi.

Stále jsi mi neodpověděl na mou otázku v PM, proč je irelevantní "kdyby", přestože sám takovou otázku kladeš.

"preto hovorím, že KEBY je irelevantné - špatné KEBY vedie k scestným záverom." v http://www.odpovedi.cz/

versus

http://www.odpovedi.cz/

Takže být tebou, zmlknu, stydím se, omluvím se a víckrát se tu neukážu.

Bronzový

Psychotic

setapouch mě dostal :-)
"Kdo se rozhodne porušit práva druhého, ztrácí sám svá práva."
"Práva (některých lidí) neuznávám."
Ztrácí setapouch dle své vlastní logiky svá práva? :-D

Stříbrný

setapouch

Čí práva jsem porušil?

Bronzový

Psychotic

Neuznáváš-li práva některých lidí, pak ses "rozhodl je porušit", ne?

Stříbrný

setapouch

Že něco neuznávám, to neznamená, že to porušuju.

Bronzový

Psychotic

Tys neřekl "kdo poruší práva jiných", řekls "kdo se rozhodne porušit práva jiných". A když neuznáváš něčí práva, pak jsi rozhodnutý je porušit, jakmile se ti bude chtít, ne?

Tudíž bys dle vlastní logiky měl přijít o svá práva.

Stříbrný

setapouch

Znovu: "Že něco neuznávám, to neznamená, že to porušuju.".

Neuznávám např. minimální mzdu. Neuznávám sociální dávky. Neuznávám právo slováků pobírat důchod placený z mých daní jen proto, že tu chvilku pracoval. A porušuju to snad nějak?

Bronzový

Psychotic

Znovu: Neřekls "kdo poruší", řekls "kdo se rozhodne porušit". Kdo něco neuznává, ten to nebere v potaz v rozhodovacím procesu a tudíž se rozhodl to porušit, jakmile se mu to bude hodit.

Důvod, proč jsi neporušil nic z toho, cos vyjmenoval, je, že nemáš jak to porušit a tvůj názor na tyhle věci nikoho nezajímá :-)

Stříbrný

setapouch

Fajn, mysli si, co chceš, je to jen tvůj problém.

Bronzový

Psychotic

Děkuji za povolení :-)

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.