Michal Kole

Jak může zaměstnavatel kontrolovat zaměstnance na noční směně, zda na pracovišti nespí? Třeba noční vrátný

Jaké jsou technické možnosti a možnosti v rámci zákona o zaměstnanosti, zákoníku práce, občanského, trestního a obchodního zákoníku a dobrých mravů ?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

třeba noční vrátný to mívají často tak, že nosí klíčenku kde je čip a každý nějaký časový úsek se musí svým čipem ohlásit na různá čidla rozmístěná v tom areálu který hlídá, tak že je donucen chodit tam… a ostatní profese se poznají třeba ve výsledku odvedené práce.

Další odpovědi
Lucijej

Třeba já jsem na brigádě zažila noční přepadovou kontrolu od šéfa ;o)

anonym

Měli jsme to pomocí elektronických karet. Stačí přiblížit kartu k senzoru a bylo to. A navíc jsme museli dýchnout do přístroje. Kdo byl ožralý nebo včera večer pil hodně piv, byl vyhozen z práce. Ovšem tomu tak bylo v Praze.

Katusa

Známá při nočním hlídání musela lepit takové vzorky do katalogů pro potřebu firmy…kdyby spala, nestihla by splnit normu…