Mravenec

Jak může tohle být pro děti?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E5PIJJ6HvVE&ap­p=desktop

ŽIVÉ vysílání…
Youtube není nijak omezen, ale opilý Ikaro ukazuje dětem jak se chovat..

Teda, díky za hvězdy. 😁

Odpovědi
Agneta

No, ono by bylo více otázek ohledně toho, co pro děti na netu není…:DDD

Löwe

A kde máš napsáno, že se na to dívají děti?! To je snad na rodičích, jak se k tomu postaví! Stejně z toho šaška mají všichni jen srandu, jinak by se na něj nikdo nedíval. Valná většina diváků jsou mladiství a dospělí, takže nevím, o co ti jde.

Mimochodem… Drunk streamy je dnes již normální věc, tady někdo objevil Ameriku a zas to všude cpe jenom aby měl bodíky. Dík, že mě zase takhle večer někdo naštval, fakt že jo.

Mc Merkurion

Löwe: a co si ty představíš pod pojmem „Drunk stream“ > normální je jít do hospody,nebo si doma sednou s přáteli..

Mravenec

(Pořád nemohu ocenit placem, až zítra dohodím)

No rodiče se nestarají, Youtube je i pro pětiletý, ten jim dá jen sprostý slova a alkohol..

Agneto, ale je tam alespoň napsané „18+“ :DDD

Löwe

Samozřejmě, nicméně doufám v to, že všichni pětiletí již dávno chrápou. A pokud je tam 18+ tak není vůbec co řešit.

Agneta

No to jedině…:DDD

Mravenec

Právě, že není, není tam nic, je to veřejně přístupno..

A rrihamirek, ten jedenáctiletý, ještě nechrundí, asi, vždyt ho bolí hlava a nemůže spát! 😁

briketka10

Hmm ten malej ten určitě počítá ovečky 😁