snookerballs

Jak může stát míchačka karet 333000kč?!

Zde je: http://levnymar­ket.cz/michac­ka-karet-pro-automatic-270116/
Doplňuji:
Ne, já si chci pořídit míchačku za pár stovek na Autobus a také na Prší. Ale pořád si mi neodpověděl na otázku-co je tam tak drahýho?

Nejlepší odpověď
fcoop

Tip: Profi míchačka – třeba do kasina.
Asi je zbytečné pořizovat si Stroj na nedělní partičku „Prší“.

Další odpovědi
DDarent

tuta stránka totiž neni ,,pravá'', protože když se podíváte na ostatní ceny výrobků, tak sou buď přemrště a HODNĚ nebo mají strašně nízkou cenu!!!

baghira

Cena jakéhokoliv zboží je daná pouze jediným parametrem – ochotou zákazníka ji zaplatit.