Michal Kole

Jak může rodič poznat z nějakých nenápadných náznaků, že dítě chystá v bytě mejdan, aby se mu zabránilo v počátku

aby jste jako rodiče neskončili v cele předběžného zadržení na Policii České republiky za obecné ohrožení, podávání omamných a psychotropních látek (dětičky na mejdanu kouří, pijou, fetují).

Dále bude před vaším panelákem parkovat několik aut Hasičského záchranného sboru České republiky, Několik sanitních vozidel Zdravotnické záchranné služby a již výše zmíněné Policie České republiky a Městská policie bude odhánět „čumily“ a novináře a vymezovat bezpečný perimetr.

Odpovědi
Pájo

Všechno je ve výchově. Pokud funguje komunikace a vzájemná důvěra, taková věc se nestane ((u Vás doma)).

baghira

Když si chtěl starší synek pozvat na oslavu narozenin kamarády, tak nám to řekl a my mu pomohli s organizací. Tak to totiž funguje v normálních rodinách.

anonym

To poznáš jednoduše. Chvíli nebo i den před odjezdem rodičů je dítě poslušné s dobrou náladou, dokonce i pomáhá…

anonym

Začne se doma hromadit alkohol (případně drogy), který nikdo z rodičů nenakoupil/neužívá.
Je-li dítě zodpovědné, má navíc šuplík plný kondomů.

venkovan

Když dítě dá rodičům lístky do multikina na celý večerní program a ještě kupóny na nějaké rychlé občerstvení typu houska nadívaná něčím..