Hakunamatata

Jak může na česneku vzniknout plíseň když je to fungicid?

Nejlepší odpověď
zjentek

má i fungicidní účinek, ale takhle to nepracuje ..to chemický fungicid ti klidně chytne plíseň tady, když budou podmínky, zvlášť v obale, jako česnek. Houba je přímo plíseň a taky plesniví, variací plísně jsou mraky ,)

Další odpovědi
mosoj

Tak jako tobě naroste plíseň mezi prstama na noze a vlastníš imunitu ani o tom nevíš ( na rozdíl od poslanců).
Já bych spíš řekl že to je antiparazitikum, ale kdo ví.

www

Dnešní fungicidy jsou většinou širokospektrální, nemělo by se to stát.
Nevím ale, oč konkrétního jde, zdali je to vůbec plíseň, jaký přípravek ap.