maschin

Jak může mít takovej hňup holku?

Je mu 23. Vypadá jak totální Hňup. Vousy, brejle, dlouhý mastný vlasy a nosí metalový trička/oblečení. Je vyučenej kuchař/číšník a trvalo mu to víc let než normálně. Dělá nekvalifikovanou práci v továrně, kde vezmou každýho. Pořád jen chlastá a kouří. Několikrát týdně jde na pivo. Často se ožere na paštiku a někdo ho musí táhnout domů a hlídat, aby se neudusil zvratkama. Vůbec ho nezajímá jakýkoli sport, jen pití piva. Jak je sakra možný, že takový hňup má celkem hezkou holku? Není to žádná zoufalkyně.

Nejlepší odpověď
Drap

To by ses musel zeptat příslušné slečny. Ona ho vidí třeba uplně jinak než ty. Třeba má i jiné přednosti, kterých sis ty nevšiml. Nikdo z nás nezná tento konkretní příklad, tak nemůžeš ani očekávat přesnou odpověď.

Další odpovědi
jáára

Sám seš hňup.
Chlapík má aspoň zážitky a kamárády, co ho odnesou domů, když má v hlavě. Co máš ty?

dudu

Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.....

hanny 2

Možná má pro ženský charizma.To je něco,co nejde naučit,s tím se člověk prostě narodí.A může být všelijakej,zkrátka na něho ty baby „letí“.Anebo že by měl prachy???

ten který je

On ti jí sbalil vid?Přiznej se.DDD

tony2412

Nepopisuješ náhodou sebe,nejseš ten hňup ty?

klumprt

Třeba je vtipný, zábavný a šikovný. Třeba je i sečtělý, navzdory komplikacím s vyučením. Znám jednoho popeláře, který je chytřejší a vzdělanější, než většina managerů.

Všiml jsem si už dávno, že všelijakých pankáčů a hašišáků se drží často velmi pěkná děvčata. Disko-fitko-šampónci ve vytuněných jedničkových oktávkách, jak se zdá, nemají monopol na holky a to je dobře. I mě jsou ostatně sympatičtější ti „špinavci“.

anonym

A co ty, jaké máš klady a zápory a máš holku?

lexx

protiklady se přitahují…jednou se našla princezna co si vzala chudého chasníka když zabil zlého draka, ale to byla pohádka, že jo

orwell

Za mlada jsem si rovněž všiml, že největší hňupové (nevzdělaní, hýkající, říhající a vůbec hluční) povahy vesměs násilnické, milovníci kuřiva i alkoholu mívali nejkrásnější holky – alespoň po přechodnou dobu. Tehdy jsem taky nechápal, jak toto může příroda vůbec dovolit. Dnes už se nedivím ničemu.