Pokročilý

Jak mu to říct ?

Píšu si s kámošem a on se mě ptá jestli jdu ven ... já mu napsala že jo a ona na to : a nechceš jít ke mě domů ?? A víte co chce .... je mladší než já :/ mě bude 14 ajemu 13 a chci ho jako kamaráda a jak mu to říc že to nechci.Jsem ještě mladá :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Kikinko, nejvíc problémů si ušetříš, když mu budeš schopná říct co nejdříve, co od něj vlastně čekáš. Máš pravdu, jsi moc mladá, abys musela už teď začínat s aktivním sexuálním životem. Užívej si dětství a mládí, takhle hezky a bezstarostně Ti už nikdy později nebude. Pokud kámošovi řekneš, že od něj víc než kamarádství nečekáš, a on se naštve, tak věř tomu, že jsi vůbec o nic nepřišla. Hlavně buď sama sebou a nenech se tlačit do věcí, do nichž se Ti nechce.

Další odpovědi:

Úplně normálně, např:
"Beru tě jako kamaráda a u nich se očekává, že budou toho druhého chápat a respektovat. Víš, my holky k tomu potřebujeme cit, a ten se vytváří déle, nestačí na to pár minut po prvním setkání.
Pokud ti na našem vztahu také záleží, tak netlač na pilu, všechno bys jen zkazil!"

prostě mu řekni že víš o co mu jde a že nechceš ať se nad sebou zamyslí :) jdi s ním ven ale rozhodně nechoď k němu domu :) nesmíš se bát něco mu říct :) jak se říká líná huba holý neštěstí :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.