NikOlkáá

Jak mu to dát najevo?

Chodíme spolu do třídy a já nevím jak mu dát najevo,že se mi líbí. Nechci mu to říct přímo,ale ať jde ven mu také říct nemohu, pstě mu to dát nějak najevo, ale JAK? :(

Nejlepší odpověď
Terryle

Proč bys mu nemohla říct, ať jde ven? Tak mu to napiš :) Klukům prý je potřeba říct věci narovinu, na náznaky prej moc nezabírají. Vždyť na tom nic není… :)
A napadá mě… to ho nemáš v kamarádech na ICQ nebo na facebooku? :) zaveď s ním někdy řeč na chatu… třeba se to pohne. Já na gymplu taky poznala nejlepšího kamaráda právě díky kecání po ICQ, ve třídě na mě zprvu působil jako masovej vrah. A dneska jsme nejlepší přátelé a začalo to právě tím kecáním po netu… pak jsem se k nim přidala, když šli s klukama do hospody… no a chodíme tam dodnes. Ale naklusat za ním rovnou nešlo, to je fakt.