Jak mu mám říct, že mám krámy?

Ahoj, nevím jak mám svému klukovi říct že sem to zrovna dostala, když se chce se mnou mazlit. Já se o tom trochu stydím mluvit. Prosím poraďte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Teď se ti asi ani trochu nebude líbit co napíšu, ale jde o můj názor.

Pokud někdo není zralý na to, aby svému klukovi řekl, že má menses (měsíčky, že prostě přijela červená tetička), není zralý ani na to, aby se s ním "mazlil"

Menstruace je přirozená věc a pokud je pro tebe přirozené mazlení se s chlapcem, jste snad už oba rozumní natolik abyste spolu mohli hovořit i o těchto normálních věcech.

Jen to zkus, mopžná budeš překvapená jak normálně to tvůj chlapec vezme ;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Pokud oba nepochopíte,že je to naprosto přirozená věc,tak je mi líto,ale nepatříte do světa sexu.

Bronzový

Proč tak škaredej název?Stud stranou,protože nejsi jediná.Je to normální věc a tak se o tom musí taky mluvit normálně.

Pokročilý

asi takhle .. " MÁM KRÁMY "
myslím,že to pochopí

Zlatý

tak mu řekni že tento týden to nejde když se tě zeptá proč řekni mu že máš své dny to znamená že spolu mít sex ted nemůžete že at se nezlobí

Bronzový

Řekni mu , že třeba tento týden budete třeba chodit jen na procházky. Pokud není blbej tak mu to dojde.

Pokročilý

souhlasim s lencis

Pokročilý

normálně řekni - hele promiň ale prostě to nejde, dostala jsem to/mám menses. No a pokud to nepochopí tak není vyspělý. A tejden bez toho snad vydrží. Vždyť je také líbání a necking (mazlení se od pasu nahoru).

Bronzový

Normálně mu to řekni. Není na tom nic špatného. Naopak je to známka toho, že jsi žena a budeš moct mít jednou miminko. Takže se za to nestyď. Má to každá ženská.

Být tebou seberu odvahu a řekni mu to pokud tě miluje určitě to pochpopí a bude rád když má plodnou holku.Nemyslíš?

Pokročilý

Já bych se nestyděla normálně bych řekla že mám ženské problémy a nebo rovnou že to na mě přišlo.

Jestli není nijak opjatej tak to musí pochopit.

Jeto uplně přirozená věc které se nevihneš takže není důvod se stydět

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.