Avatar uživatele
martina1

Jak mrazíte houby?

Asi málokdo nedělá v těchto dnech s houbami.Ovaříte houby než jdou do mrazáku nebo jen pokrájíte,omyjete a zamrazíte?Já je půl hodiny povařím a sliju,ale kamarádka mě měla dnes za blázna.Šupne je tam rovnou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Vcera jsem to delala taky tak-ocistit,nakrajet na platky,naporcovat do sacku a hodit do mrazaku.Neco jsem ususila, chtela jsem zkusit houby v sadle,ale nejak si netroufam jeste sterilovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
macek

Rozhodně blázen nejste.Když se podíváte do kuchařky tak se to tak dělá.Já osobně taky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

už to tu máne z nedávna:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzou-se-houby-zmrazit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Taky je vaříme – 10–20min. Když dostane přítel chut na smaženici, jen je rozmrazí a šup na pánev..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Já je nechám přejít varem ( můžou být i osolené ). Nevařím je, aby neztratili chuť, ale aby se pouze jakoby opraly, a pak je dobře propláchnu studenou vodou, aby se odstranil špinavý šum.Pak do sáčku a do mražáku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Předděláme je na troše sádla a zamzrazím,nebo předdělám a vložím do výrobníku ledu.Zamrazím,jed­notlivé kostky pak házím do polévky ,pod maso atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek