L.

Jak motivovat dospělého v učení Angličtiny?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak lze motivovat dospělého muže v učení Angličtiny. Umí základy, dokáže utvořit věty, překládat, doplnit poslech, částečně rozumí ,ale nemá čas a ani chuť, ačkoliv chce pokračovat :/ Doplňovat písničky (většinou) nechce, na delší aktivity nemá čas, učebnice s poslechy a zábavnými aktivitami ho moc nebaví, jediné co ho tak trochu bavilo, bylo poslouchání pohádek (Peppa pig)… Budu vděčná, když mi sem dáte jakékoliv rady, odkazy, tipy na videa (třeba i ty pohádky), …
Předem děkuju
Doplňuji:
EDIT: má rodinu a vyhrožovat mu nehodlám ;)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Když se zamiluje do holky cizinky

anonym

L., … , i kdyz ho bude motivovat 100 lidi a se 100 ruznymi napady , tak pokud on sam sebe nebude chtit motivovat , tak s nim nehnete.. :)
vim to sama ze sebe .. ucim se denne , i ted .. ale chci to ja , nikdo jinej … delam to pro sebe .. :) a bohuzel musim nekdy delat i ta cviceni, ktera me vubec, ale vubec nebavi.. :( -iv-