Twajky

Jak mohu „zviditelnit“ svoje fórum, aby na něj chodilo více lidí? Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jak píší ostatní – základem je kvalitní obsah. Bez něj to opravdu nemá cenu – nepomůže Vám sebelepší reklama. Dobré je fórum zaregistrovat do různých katalogů a vyhledávačů – seznam najdete na http://www.ca­trank.cz

Dobrou věcí je i reklama, pokud za ní nechcete dát ani korunu a přesto byste rád zvýšil návštěvnost, můžete zkusit Websurf. Více najdete přímo zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Další odpovědi
Jarisak

Tak za prvý by mělo být kvalitní a s nějakým obsahem, aby ho indexovaly vyhledavače a aby lidi měli důvod tam zůstávat. Pokud nemáš obsah, žádný diskuze, můžeš zkusit nějaký vytvořit uměle, nebo si na to najmout lidi, řeš tam hlavně ty nejzásadnější problémy. A potom ho samozřejmě musíš dostat mezi lidi, aby bylo hodně vidět, k tomu pomáhá tématický linkbuilding (budování zpětných odkazů, neplést si se spamem), zde je ale lepší, aby odkazy vytvářeli lidi, kterým tvá stránka přijde kvalitní, než umělý vytváření.
Doplňuji:
Základ je teda kvalitní obsah.

nikolqa.o

http://www.web­surf.cz/ – taky používám s kamarádama na zviditelnění našeho webu.

Reezo

Kvalitní reklama a obsah fóra. Stačí když budeš lidi odkazovat na forum, že tam najdou potřebné informace. Já třeba nerad chodím na fóra.

Emefej

Nejdůležitější je kvalitní, aktuální, originální a zajímavý obsah. Registrací do katalogů dnes už mnoho nezískáš, pomocí websufu a podobnách nesmyslů si pravděpodobně víc uškodíš než pomůžeš.

Michálek1245

Bez obsahu to nepůjde. Dneska se vyplácí dělat vzájemné spolupráce s různými tvůrci. Najdi tématicky podobné fórum a vzájemně se doporučujte. Podpoříte tím navíc linkbuilding a pozice ve vyhledávačích. Hlavně se zaměř na to, abys byl vidět organicky. To je u fóra důležité. Na nějakou placenou reklamu v začátku zapomeň. Je to sice tvrdá práce, ale pomůže ti s tím třeba agentura na SEO https://kvalit­neseo.cz/ Tak tam mrkni a třeba získáš inspiraci. 😉