Pipekk

Jak mohu zprovoznit svůj KMPlayer?

Nejde mi už hodně dlouho zvuk u KMP. Vždy při spuštění KMP se mi objeví tabulka: Tento typ audio kodek (Dolby Audio) není podporován. Prosím navštivte fórum pro více informací. Pod tímto textem jsou dvě možnosti, bohužel jsou popsány nečitelnými znaky. Jedna možnost odkaz na fórum a druhá to ignoruje.Ze zmiňovaného fóra jsem zkopíroval a přeložil dané pokyny.

Dobrý den, tady je KMPlayer tým. KMPlayer nepodporuje některé z audio kodeků. Chcete-li použít tento kodek, nutno zakoupit kodek. Ve verzi 3.9.1.134, poté, co jste nainstalovali kodek, při opětovném spuštění KMPlayer, bude okamžitě aplikován kodek bez jiné nastavení. Ve verzi 3.9.1.133 nebo starší verze vyžaduje externí nastavení audio kodeků, nastavení, KMPlayer. Jak nastavit externí zvukový kodek verze 3.9.1.133 nebo starší verze 1) Preferences (F2) → Využití Control Filter → Decoder → Vnitřní audio dekodér → zkontrolovat „ALL Disable“. 2) Externí dekodér Audio → klikněte na tlačítko „externí dekodér Search“. 3) Přidat zakoupené kodek Kliknutím na „Přidat externí Codec“. ** KMPlayer podporuje Dolby kodek (AC3 / E-AC3) v Window8 Užijte si video s KMPlayer.

A ptám se dá se to nějak vyřešit aniž bych si musel zakupovat kodeky?
Zde ještě uvedená stránka:
http://forums­.kmplayer.com/fo­rums/showthre­ad.php?t=61607

Nejlepší odpověď
nikolqa.o

Zkusila bych nainstalovat K-Lite Codec Pack. Obsahuje valnou většinu dostupných kodeků a kodek AC3 a E-AC3 je jeho součástí. http://codecpac­kguide.com/klmco­dec.htm

Jinak tady popisuje postup instalace kodeků do KMPlayeru. Ale to nastavení videa bych potom asi nedělala, ale je to na Vás. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gpB-rcuTYEQ