Gollumek.88

Jak mohu změnit svého avatara?

jak si mohu přidat vlastního avatara do profilu? mám na myslí vlastní ikonku, v nastavení profilu jsou jen předdefinované obrázky, chtěla bych vlastní, ale políčko pro vložení vlastního avatara ať už přes url nebo stažení ze svého počítače nikde nevidím :( děkuji za rady :)
Doplňuji:
tak to mám asi smůlu, protože sem odpůrce FB a účet si tam opravdu nevedu…

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle mého to jde jedině tak,že budete souhlasit s propojením na fb,tam si jako profilové foto zadáte ten obrázek či fotografii,kterou chcete a pak si tady v nastavení zvolíte svůj z fb…
Doplňuji:
Tak na to mám jedinou radu,kontaktujte autory těchto stránek,zda by nemohli tuto službu vymyslet i pro zapřísáhlé odpůrce fb,,,

Mimochodem,já ho mám,ale využívám ho velice sporadicky,,,ještě to zvažte,,

Další odpovědi
rynek878

tak se ukažte takto:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0276nadap042833767­500231.jpg

delfinfa

k doplňku…Asi ano…a služba, která mn nutí využívat jinou službu (FB) u mne rychle ztrácí na zajímavosti.

Gollumek.88

odkaz do podpisu? btw, tohle už je hodně stará fotka :D