DandrdaMan01

Jak mohu zavirovat počítač?

Lze na nějaké stránce vir stáhnout?
Pokud ano tak na jaké?

Nejlepší odpověď
Hans51

Zkuste nějaké porno 😁

Další odpovědi
Lamalam

Porno, warez.

Danina65

Rychle, velmi rychle.

Reezo

Dostane se ti do počítače tak, že se ti nevědomky stáhne do počítače, během otevírání stránek. Jinak vir si můžeš vytvořit i sám. Jsou i různé návody jak je vytvářet atd… Já osobně bych doporučil si dávat pozor před key loggerem, který přeposílá informace druhé osobě na co klikáte, jaké máte heslo atd…

atlas

snad si nechceš dobrovolně zavirovat počítač :D

jáára

Snadno nebo vůbec. Co sem se snažil na testovací ntb natáhnout ten"policejní" virus. A ani náhodou…

anonym

Zkus to tady:
http://www.san­dboxie.com/